Записатися на онлайн-навчання до групи

Онлайн-навчання (групи з програмування та веб-дизайну)

Хочете стати веб-розробником чи дизайнером, але не знаєте, з чого почати?
    У вас уже є деякі знання, але ви відчуваєте, що їх потрібно організувати та систематизувати? Загубилися у лабіринті нескінченних веб-технологій?
    Для початку потрібно вивчити найважливіші аспекти, у тому числі комп’ютерну грамотність та цифрову безпеку, які дозволять розробляти веб-сайти, ігри та програми.

Групові заняття

Кому підійде групове онлайн-навчання програмування та веб-дизайну?

Курси орієнтовані на тих, хто:

• цікавиться IT-технологіями, хоче розвиватися творчо та інтелектуально;
    • пройшов курси блогерів online і планує створити власний веб-інтерфейс;
    • самостійно вивчає створення ігор в RobloxStudio і сайтів.

Широкий спектр охоплених тем гарантує, що кожен слухач знайде щось цінне в курсі, навіть якщо він має деякі базові знання.

лекції,
    практичні заняття,
    домашні роботи,
    створення власних проектів,
    отримання сертифіката.

Навчання у нашій IT-Школі Академії складається з таких елементів, як:Важливо! Всі навчальні матеріали доступні для студентів у режимі онлайн 24/7, що дозволяє займатися у будь-який час. Оскільки весь контент з курсу розробки веб-сайтів англійською мовою, це дозволяє ознайомитися з термінологією, необхідною для роботи, та додатково вивчати англійську онлайн.

Записуйтесь на групове навчання! Ви швидко освоїте найважливіші методи веб-розробки – навчитеся створювати красиві та функціональні сайти та ігрові інтерфейси з привабливою анімацією та різними додатковими функціями.

Групові заняття

2500 грн

3 уроки 1 раз на тиждень

• Програмування (C#, JS, Python)
    • Обучение IT в игровой форме
    • Практика на каждом занятии
    • Обучает команда профессионалов
    • Доступность информации
    • Перемены: общение, перекусы
    • Подробная программа
    • WEB-разработка
    • Разработка приложений

Індивідуальне заняття

У нашій IT-Школі можна вивчити з нуля або підвищити/підтвердити кваліфікацію з програмування та веб-дизайну в індивідуальному режимі:

• python онлайн – базова підготовка до роботи, пов’язаної з розробкою програмного забезпечення, незалежним кодуванням, проектуванням комп’ютерних систем та тестуванням ПЗ;
    • html онлайн – ази верстки сайтів, електронних листів та публікації текстів з html-розміткою;
    • java онлайн – розробка IT проектів (сайтів, ігор, мобільних додатків);
    • Adobe Photoshop онлайн – основи графічного дизайну та ретуші фото. створення банерів, стікерів, плакатів, листівок, логотипів для портфоліо;
    • 3Д моделювання онлайн – створення індивідуальних 3D проектів, анімованих комп’ютерних ігор на 3D Unity з використанням власних моделей в 3ds Max.

Заняття проводяться в індивідуальній формі, тобто 1 на 1 із сертифікованим викладачем-практиком у скайпі або зумі, де є можливість демонстрації екрану та виконання завдань в інтерактивному режимі.

Графік, тривалість уроків та тематики навчальної онлайн-програми визначаються відповідно до віку, базових знань, інтересів та цілей студента.

Записуйтесь на пробне заняття прямо зараз – і ви переконаєтесь у високому рівні викладання.

Записатися на індивідуальне онлайн-навчання

Онлайн-навчання індивідуально (з програмування та веб-дизайну)

IT-професії найбільш популярні у світі. Саме IT-фахівцям найчастіше вдається знайти роботу за кордоном та отримувати гідну зарплату. Попит на них стабільно зростає. Кількість сфер, у яких вони можуть працювати, збільшуватиметься. Саме тому важливо, якомога раніше познайомитися з основами веб-технологій і зрозуміти, який із напрямків вам більше подобається і чи є до нього талант.

от 300 грн/час

с 8 до 16 лет

• Разработка и создание игр
      • Программирование (C#, JS, Python)